OFERTA

Zamieszczając prezentację w portalu „wirtualne-podróże” umożliwiają państwo potencjalnym klientom zapoznanie się w wyjątkowy sposób ze swoją ofertą oraz ułatwiają jej wybór z wielu innych prezentowanych w Internecie w zwykły sposób.

Dzięki portalowi umożliwiamy wybór najlepszych i najciekawszych miejsc w Polsce. Dzięki czemu staje się on doskonałym miejscem na prezentację ciekawych turystycznie miejsc. Zainteresowany będzie mógł na „przenieść się” w prezentowane przez państwa otoczenie.

Nasz portal odwiedza w obecnej chwili blisko 50 tysięcy osób miesięcznie. Dzięki temu kontrahenci korzystający z portalu zyskują nowych klientów. „Wirtualne-podróże” jest portalem aktywnym – poprzez reklamę w mediach, współpracowników oraz pracowników odwiedzamy blisko 500 podmiotów gospodarczych. Wszyscy kontrahenci mają ułatwiony kontakt ze sobą właśnie prze portal „wirtualne-podróże” nawiązując ze sobą współpracę i wymianę.

Celem portalu „wirtualne-podróże” jest przekazanie Państwa oferty osobom chcącym bez rozczarowań wypocząć, spędzić czas aktywnie, zapoznać się z interesującą ich ofertą oraz „przenieść” w interesujące ich miejsce.

Klient oglądając Państwa prezentację, siedząc wygodnie w fotelu przy kubku gorącej kawy, może zaplanować weekend, wakacje, wizytę na zakupach, czy w restauracji a nawet obejrzeć miejsce pod wymarzony dom. Wszystko to w jednym miejscu i pokazane w wyjątkowy sposób pozwalający na „przeniesienie się” do oglądanego miejsca.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Naprawdę warto.

KONTAKT
Portal wirtualne-podróże.pl
PPTECH
25-502 Kielce, ul. Planty 6/4
Tel./fax 041 341 55 59
Mail:

Skontaktuj się z przedstawicielem:

Adam: +48 509 030 292; e-mail: kontakt-adam@wp.pl
Przemek: +48 606 938 242; e-mail: kontakt-przemek@wp.pl


Alibi Club

Zakład Piekarniczo-Cukierniczy
''Podhale''


Centrum Tenisowe ''ROKO''

Hotel ''MAGNOLIA''

 

      

O NAS | MAPA STRONY | KONTAKT